Zdrowie i Ty

Raspberry Ketone Max – najlepszy reduktor tłuszczu

Nasze wnikliwe analizy dostępnych spalaczy tłuszczu na rynku pozwoliły nam wyodrębnić lidera w tej kategorii. Raspberry Ketone Max zawierający wysoką dawkę ketonu malinowego został okrzyknięty super hormonem leczącym otyłość i w krótkim czasie stał się popularny na całym świecie.

Skuteczność Raspberry Ketone Max została potwierdzona w niezależnych badaniach naukowych, a także na blogach, w Internecie, gdzie nietrudno o zdjęcia niesamowitych efektów tego spalacza tłuszczu.

Co to jest keton malinowy?

Naturalna substancja występująca w owocach czerwonych malin odpowiedzialna za ich specyficzny aromat – tak wyjaśnia to pojęcie znany dietetyk, Gautham Madhavan. Keton malinowy był od dawna wykorzystywany przez człowieka, m.in. jako środek spożywczy nadający aromat żywności i napojom gazowanym. Jednak dopiero nie dawno odkryto jego potencjał odchudzający. Zawartość ketonu malinowego w owocach jest zbyt mała, aby dieta malinowa okazała się skuteczna. Dlatego naukowcy z całego świata pracowali nad otrzymaniem naturalnego koncentratu ketonu malinowego w laboratorium. 1 tabletka Raspberry Ketone Max zawiera taką dawkę ketonu malinowego, która odpowiada 40 kg malin.

Jak działa Raspberry Ketone Max?

Jak już wspominaliśmy keton malinowy został okrzyknięty hormonem leczącym otyłość, ponieważ substancja ta stymuluje wydzielanie innego hormonu – adiponektyny, którego niedobory odpowiadają za patologiczne gromadzenie tkanki tłuszczowej.  Dodatkowo keton malinowy przyspiesza procesy utleniania kwasów tłuszczowych, reguluje poziom glukozy we krwi oraz zatrzymuje procesy akumulacyjne lipidów. W skrócie reguluje przetwarzanie tłuszczu w organizmie oraz hamuje apetyt, dlatego jest jednym z największych odkryć współczesnej dietetyki.

Sebastian Baranowski

24 lat Sebastian Baranowski wykonuje zawódTechnik Farmaceutyczny:Praca na uczelni - Uniwersytet Medyczny w Białymstoku dało wiele inspiracji Szczecin

Odkryj mój świat

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *