🧘‍♂ Celem jest podniesienie wiedzy na temat zdrowego 🧘‍♂ trybu życia i możliwości zapobiegania chorobom.

Globulki DIFLUCAN (FLUKONAZOL)

  • Wystarczy jedna dawka, by zwalczyć grzybiczą infekcję pochwy
  • Infekcja znika już po 24 godzinach
  • Tabletki charakteryzują się niezwykle niskim współczynnikiem wystąpień działań ubocznych
  • Substancja czynna to flukonazol, jej optymalna dawka 150 mg nie szkodzi organizmowi
  • Doustne stosowanie wyklucza ryzyko podrażnienia śluzówki pochwy

Flukonazol niszczy grzyby powodujące infekcję pochwy hamując produkcję ergosterolu, czyli składnika stanowiącego podstawę grzybicznych błon komórkowych. Oznacza to, że lek uniemożliwia dalszy podział prowadzący do rozmnażania się niepożądanych komórek. By osiągnąć ten cel wystarczy zaledwie niewielka dawka substancji czynnej (zawarta w jednej tabletce). Oznacza to, że organizm przyjmuje minimum substancji zewnętrznych, a co za tym idzie, ryzyko efektów ubocznych jest niwelowane.

Fluktanazol to związek pochodzący z grupy triazoli, który jest silnym inhibitorem (związkiem chemicznym powodującym wstrzymywanie procesu zachodzenia reakcji chemicznej w organizmie człowieka) syntezy steroli dokonującej się w błonach komórek grzybiczych. Hamowana jest dzięki temu synteza ergosterolu, podstawowego składnika owych błon. Zaburzenie tego typu prowadzi do ich rozpadu, co z kolei prowadzi do zamierania całych komórek oraz skutecznego wyleczenia choroby grzybiczej, medycznie nazywanej kandydozą pochwy.


GYNO-DAKTARIN

Maść przeciw grzybom sprawdza się szczególnie w terapii profilaktycznej, ponieważ chroni przez nawrotami choroby.
 

  • Skuteczny lek na kandydozę pochwy
  • Łatwa aplikacja z wykorzystaniem specjalnego aplikatora
  • Błyskawicznie eliminuje dyskomfort
  • Polecany w stosowaniu profilaktycznym

Zastosowanie maści przeciwgrzybicznej Gyno-Daktarin przynosi szybką ulgę podczas infekcji grzybiczych pochwy. Lek nie tylko łagodzi objawy, ale zwalcza jej źródło. Stosowanie kremu ułatwia specjalny aplikator, który umożliwia proste nałożenie kremu w odpowiedniej dawce.

Gyno-Daktarin jest szczególnie polecany kobietom, u których infekcje grzybicze regularnie się nawracają. W skrajnych przypadkach konieczne jest włączenie do terapii tabletek Diflucan, aby zwalczyć najbardziej oporne grzyby.

READ  Opinie o Men Solution Plus

Każdy 1 ml kremu Gyno-Daktarin zawiera 20 mg substancji czynnej – mikonazolu. Jest to lek o działaniu przeciwgrzybicznym, a mikonazol działa inhibitującego na syntezę ergosterolu, który jest steroidem wchodzącym w skład błony komórkowej grzybów. Ponieważ dochodzi do zatrzymania budowy ważnej organelli, grzyby szybko zostają zniszczone. To właśnie sprawia, że krem ten jest tak skuteczny w walce z grzybicą.

About Roman Sawicki
52 lat Roman Sawicki wykonuje zawódTechnik Elektroradiolog:Praca na uczelni - Uniwersytet Medyczny w Lublinie Zaangażowanie w życie społecze w mieście Gdańsk

Tutaj polecana strona

Roman Sawicki

52 lat Roman Sawicki wykonuje zawódTechnik Elektroradiolog:Praca na uczelni - Uniwersytet Medyczny w Lublinie Zaangażowanie w życie społecze w mieście Gdańsk

Tutaj polecana strona

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *