Skip to content

Electricity Saving Box – opinie, cena, gdzie kupić oszczędność energii, czy warto?

Written by

Marzena Wielgus
[Głosów:    Average: /5]

Być może niewielu ludzi lewicy, którzy nie słyszeli o tym wspaniałym urządzeniem. Włożony w gniazdo – a rachunek natychmiast zmniejsza się o 30%. Tylko sen ekonomiczny mistrz …

Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie internetowej

„Ekonomiczne elektryczność” Electricity Saving Box – najbardziej sensacyjne, ale nie jedynym urządzeniem tego typu. Z każdym wzrostem stóp, nowy „Electricity Saving Box”, które promieniują w całym kraju jak ciepłe bułeczki. Powodem tej popularności nie jest w łatwowierności naszych ludzi, aw banalne pragnienie, aby uzyskać wynik, nie robiąc nic. Inna sprawa, że ​​nabywcy tych urządzeń łatwiej poczuć oszukanych ofiar i nie bezmyślne fanów freebie.

oszustwo czy prawda? I co o tym sądzisz?

Wiele z tych „ofiar”, aby uzasadnić zakup energii elektrycznej Oszczędzanie Box jest fakt, że rzekomo nie są ekspertami i dlatego są łatwo zwieść. Ja jednak nie są dziedziczne elektryk, ale istnieją pewne znaki, które wyraźnie wskazują na „scam”.

  1. Wyraźna rozbieżność pomiędzy wskaźnikiem wydajności i ceny. Cóż, prawdą jest, jak pudełko za 4 $ może uratować mnie jedna trzecia (lub nawet pół) energii elektrycznej?
  2. Metody dystrybucji „Electricity Saving Box”. Nie uważasz, że taka wiedza być odpowiednio reprezentowane w największych sieciach handlowych, gdzie ustawieni ogromną kolejkę? Zamiast tego, sprzedam urządzenia na placach odnostranichnikov, czy są one rozrzucone po dziedzińcach osoby, nazywając siebie wyłącznych dystrybutorów.
  3. Brak bezpośrednich odpowiedzi na proste pytania. Przykład. „Ekonomiczne” zmniejsza zużycie energii o 30%. W porządku. Teraz mój licznik sprawia, 100 obrotów na minutę. Gdybym podłączone urządzenia, liczba obrotów spadnie do 70, prawda? W odpowiedzi usłyszysz powtarzane opowieści o mocy biernej i przesunięć fazowych, ale nie odpowiedź twierdzącą.
READ  Vigrax i leki wysokociśnieniowe - Opinie - Najlepszy produkt od 2018 r.

W ten sposób, nawet bez wchodzenia do właściwości technicznych, staje się niemal zrozumiałe, rozwód czy prawda. Jednak elementem wątpienia nadal pozostaje. Poza tym, co dzieje się w nas pragnienie walki z freebie z logiką nie zawsze kończy się zwycięstwem tych drugich. Wtedy pęd do wyszukiwania w Internecie informacji na temat oszczędzania energii elektrycznej Box i prawdziwe opinie klientów. A oto i oto możemy zacząć zmieniać zdanie.

Electricity Saving Box: opinie od profesjonalistów i odbiorców

dut coe up coor1 1 Electricity Saving Box   opinie, cena, gdzie kupić oszczędność energii, czy warto? Więc jak tu nie kupić, jeśli wokół całkowicie pozytywne opinie, a nie tylko dla kupujących, ale również ekspertów z wiedzy o materii przedstawiający zasadę działania urządzenia. I oszczędza energię elektryczną, a napięcie stabilizuje i przedłuża żywotność urządzeń. Oto typowy zwrotne od „prawdziwych” odbiorców:

Pamiętaj, że specjalnie wybrał raczej ostrożne zdaniem, nie entuzjastyczne pochwały, od którego mile jest „kolejowa”. Może to również być wzięte za prawdziwe, jeśli nie kilka małych rzeczy wybitne głowie autora.

  1. Brak niuanse działania, które nieuchronnie pojawiają się w ludzi naprawdę korzystających z dowolnego urządzenia. Ludzie po prostu słowo w słowo powtórzył to, co jest w opisie „Electricity Saving Box” na którekolwiek z tych miejsc sprzedaży. Nigdy nie widział.
  2. Nacisk na niską cenę i dodatkowe korzyści – „przerwy stały się mniej” Opinia jest wyraźnie impuls do zakupu, choć (trzeba dać kredyt) Non.
  3. „Wiele podróbek”. Wyraźna wskazówka, że ​​urządzenie nie powinno się kupować od Chińczyków, w „zaufanych” sklepach. Mimo to, na Aliexpress kosztuje $ 4, a „nasz” polar za dokładnie $ 10 do $. 40
  4. Pod zdaniem istnieją bardziej i komentarze. Wszystkie z nich są negatywne, ale autor nie zastosował dowolny pojedynczy odpowiedź lub odrzucenia w rzeczywistości o stawianych mu zarzutach nieszczerości.

Gdzie są te „prawdziwe” kupujący? Jest taki zawód –

, aby chronić opinie pisania ojczyzną dla pieniędzy. Istnieją specjalne platformy są pośrednicy, gdzie klienci (kupowane) szukają artystów i vice versa. I wierzcie mi, brak ani jedno, ani drugie nie jest przestrzegana. Jest to cały przemysł, w którym wszystko jest umieścić na strumieniu. Im bardziej profesjonalny wykonawca, tym trudniej odróżnić swoją opinię z prawdziwym i więcej zarabia. A potem zastanawiamy się, jak to jest? Wszyscy chwalą produkt, możemy go kupić, ale jest on nudny GOV * th.

READ  Sezon kleszczowy Zaczyna się

Electricity Saving Box oczy ekspertów

Still, pełna rozwód albo mieć przynajmniej część prawdy? Jak powiedziałem, nie jestem inżynierem elektrykiem. Ponadto, 100% humanistą. Jednak patrząc na zdjęcie z wnętrzności „gospodarek energii elektrycznej”, nawet widzę, że nie ma miejsca na cud.

dut fhion fun1 Electricity Saving Box   opinie, cena, gdzie kupić oszczędność energii, czy warto?

Nieco uproszczony schemat elektryczny tego urządzenia jest następujące. Napięcie z sieci jest dostarczana do kondensatora filmowej, pojemności większej niż 5 mikrofaradów. Następnie za pomocą mostka prostowniczego, obecny jest skierowany do rezystora, co zmniejsza moc prądu. I wszystkie te zawiłości wystarczy, aby świecić dwa typowe chińskie „oko”, które nazywają diod LED.

Dlaczego taka złożoność? Cóż, jeśli chcesz sprzedać tylko puste pole, to oszustwo byłoby szybko odkrył. Po drugie, diody LED dają wygląd pracy. Po trzecie, prawdą jest, że ten schemat jest uproszczony prototyp rzeczywisty jeden. Stosowany jest głównie w branżach, w których znajduje się wiele indukcyjnych lub pojemnościowych konsumentów. pomp, sprężarek, sprzętu komputerowego … tylko od wielkości tych „moda” będzie szafa, a nie jak paczkę papierosów

Większość urządzeń gospodarstwa domowego aktywnego obciążenia, który nie ma reaktywny składnik. Wyjątkiem jest to, że lodówka i klimatyzacji, w którym nie przekracza 2%. Tak więc, nawet jeżeli teoretycznie pozwoliło na zmniejszenie zużycia energii poprzez zmniejszenie reaktywnego składnika, to nie mogą przekraczać te żałosne 2%.

W związku z tym, Prąd Zapisywanie Box – kompletny rozwód, poparte zbliżone do prawdy z historii i kupił opinii. Prawdziwe oszczędności nie jest manna z nieba, a codzienna praca, aby obniżyć koszty energii elektrycznej, a tym samym pieniędzy.

Previous article

Eco Slim - opinie, cena, gdzie kupić, apteki, czy warto?

Next article

Fish XXL - opinie, cena, gdzie kupić, oryginalne, czy warto?
Font Resize