🧘‍♂ Celem jest podniesienie wiedzy na temat zdrowego 🧘‍♂ trybu życia i możliwości zapobiegania chorobom.

Posiadając kilkanaście, jak i nie kilkadziesiąt kilko nadwagi zapewne chciałoby się stracić się je w jak najszybszym czasie. W takim wypadku tabletki odchudzające wydają się być idealnym rozwiązaniem. Producenci zawsze zachwalają swój produkt, obiecując szybką redukcję obecnej wagi. Do lata pozostało pół roku? Świetnie! Gwarantujemy, że w sześć miesięcy będziesz paradować w bikini, a mężczyźni nie będą mogli odwrócić od ciebie wzroku! Tylko trzy miesiące? Nic nie szkodzi! Do tego czasu zdążysz uporać się z największym ciężarem – swoim brzuchem, który zapewne zasłania ci twój cały świat.

 Jednakże warto się zastanowić. Czy przybrałeś na wadze w miesiąc, bądź dwa? A może trwało to trzy czy cztery lata? W takim razie należy przemyśleć czy zwykłe tabletki są w stanie cokolwiek zmienić. Czy półroczna kuracja jest w stanie pomóc naszej sylwetce i organizmowi, gdy my nie robimy w tym  czasie nic, by wspomóc odchudzanie. Przecież same tabletki nie są w stanie wydobyć nasze szczupłe JA spośród zwałów tłuszczu.

tabletki na odchudzanie

Jeśli już zdecydowaliśmy się na ich zakup, to należy im w tym ciężkim zadaniu solidnie pomóc. Po pierwsze radzę, by były to pastylki z ekstraktów naturalnych jak np. zielonego kawowca bądź ewentualnie z kwasem chlorogenowym. Ponad to należy regularnie ćwiczyć, najlepiej dobrać taki rodzaj aktywności, który będzie nam sprawiał radość jak np. basen bądź squash i nie będziemy czuli się zobowiązani i udręczeni  uczęszczaniem na zajęcia. Do tego należy zrezygnować ze słodyczy i Fast foodów oraz trzeba dobrać odpowiednią dietę. To wszystko doprowadzi do redukcji wagi, choć niestety nie tak szybko jak obiecują to producenci tabletek odchudzających.

Joanna Baranowska

54 lat Joanna Baranowska specjalista w dziedzinieTechnik Farmaceutyczny:Praca na uczelni - Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie Wspaniała znajomość rodzinnego miasta Gdańsk

Odkryj mój świat

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *