3 skuteczne diety odchudzające

[Głosów:    Average: /5]

Każda kobieta marzy o cudownej diecie, która szybko i bez dodatkowych wyrzeczeń pozwoli pozbyć się dodatkowych kilogramów. Poniżej przedstawiamy trzy sprawdzone diety odchudzające, które nie tylko ułatwią spalanie tkanki tłuszczowej, ale również oczyszczą organizm z toksyn.

Jak schudnąć  7 kg w 10 dni?

W ciągu 10 dni jeść różne rodzaje kaszy. Do kaszy można dodać tylko zieleninę. Kaszę gotować na wodzie, bez soli. W ciągu dnia można jeść do siedmiu rodzajów kasz w dowolnych ilościach, oprócz kaszy manny. Stosując się ściśle do zaleceń można schudnąć od 5 do 7 kg. W czasie kuracji starać się pić jak najmniej płynów, ii Każdy kawałek posiłku, który wkładamy do ust. Przeżuć dokładnie. Płyny pić na 15 minut przed jedzeniem i 2 godziny po jedzeniu. Jeść można wszystko, kuracja trwa 1 miesiąc. Przy ścisłym stosowaniu można schudnąć od 5 do 10 kg. 

Dieta kapuściana

Pić codziennie sok ze świeżej kapusty po 3/4 szklanki rano i wieczorem.

 Ziołowe odchudzanie

50 g nasion pokrzywy zmielić w młynku do kawy. Włożyć do szklanego naczynia, dodać 50 g wódki. Wszystko dobrze wymieszać, szczelnie zakryć. Odstawić na 7 dni w ciemne miejsce. Następnie odcedzić. Przechowywać w lodówce. Używać po 25 kropli 3 razy dziennie.

READ  Bloker tłuszczu i tłumik apetytu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*